Agrochmielik

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Gospodarstwa Agroturystycznego, położonego we wsi Chmielew, prowadzonego przez Bożenę Olszewską.

Gospodarstwo to nastawione jest przede wszystkim na zapewnienie gościom ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta.

Mamy nadzieję, że znajdą w nim Państwo miejsce, które na zawsze pozostanie w Państwa pamięci ze względu na liczne oferowane atrakcje i miejscowe rozrywki, jak również miłą atmosferę panującą w naszym gospodarstwie agroturystycznym.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne usytuowanie jest na skraju wsi Chmielew
wśród lasów, pól i łąk.

Okolica nasza obfituje w dobra natury takie jak: jagody, grzyby, maliny, jerzyny, można także zbierać różne zioła. Bogactwo lasów i polnych dróżek sprzyja uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej.

To wszystko sprawia, że goście odpoczywają ciałem i duchem. Wszyscy którzy cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą, śpiew ptaków, rechot żab, świeże rześkie powietrze docenią to miejsce jako jedyne w swoim rodzaju.

Na terenie gospodarstwa agroturystycznego "Agrochmielik"  znajduje się staw rybny, gdzie wędkarze mogą wykazać się swymi umiejętności. Po stawie pływa altana, na której można grillować i wypocząć leżąc na hamaku. Do dyspozycji gości jest także rower wodny i  łódka.

Dla najmłodszych gości przygotowany jest duży plac zabaw, gdzie nasze Pociechy wśród piaskownic, huśtawek, zjeżdżalni i domków dla dzieci mogą cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu.

Oferujemy naszym gościom także stół do tenisa, bilard, piłkarzyki.
Gospodarstwo dysponuje również dużą salą na której można urządzić imprezy okolicznościowe np. imieniny, urodziny, spotkania integracyjne lub miło spędzić czas na zabawie w karaoke.

0
0 0
0
0 0
1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
0
0 0
1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
0
0 0

Olszewska Bożena
Adres:
08-300 Sokołów Podlaski
ul. Chmielew 35
Powiat: sokołowski
Tel. kom.:668382426

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.