Gospodarstwo Agroturystyczne i Zagroda Edukacyjna Ewa Mitowska

Zapraszamy Państwa do Gospodarstwa Agroturystycznego prowadzonego przez Ewę Mitowską. Dom położony jest we wsi Seroczyn na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Gospodarstwo to nastawione jest na zapewnienie gościom ciszy i spokoju z daleka od miejskiego pośpiechu.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne usytuowane jest w centrum wsi. W pobliżu Seroczyna są lasy, stawy rybne i szkółka jeździecka. Lasy obfitują w jagody i grzyby. Polne ścieżki sprzyjają spacerom i wycieczkom rowerowym. Ci, co cenią sobie spokój, kontakt z naturą znajdą u nas coś dla siebie. Oferta ważna przez cały rok.

Dla naszych gości przygotowaliśmy dom wolno stojący. Znajdują się w nim dwa pokoje dwuosobowe, jeden pokój czteroosobowy, dwie łazienki, pokój wypoczynkowo – telewizyjny, kuchnia z jadalnią. Oferujemy dla państwa całodzienne wyżywienie, jak również produkty z gospodarstwa. Prowadzimy warsztaty z plastyki obrzędowej (kwiaty z bibuły, wycinanka z opłatka i papieru, ozdoby na choinkę, pisanki, palmy wielkanocne), jak również pokaz pieczenia sękaczy i chleba. Zapraszamy do nas z waszymi czworonożnymi milusińskimi.

0
0 0
1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5

Mitowska Ewa
Adres:
08-320 Sterdyń
ul. ul. Seroczyńska 7
Powiat: sokołowski
Telefon:505 224 782
Tel. kom.:505 224 782

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pozostałe oferty Ewa Mitowska