Agroturystyka u Sławka w Zambrzyńcu.

Gospodarstwo położone w cichej okolicy, w pobliżu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.W odległości 70 km od Warszawy, 10 km od Łochowa, 25 km od Węgrowa. 

Do dyspozycji naszych Gości pzeznaczyliśmy parter z 2 pokojami, oddzielną łazienką, oddzielnym WC, wyposażoną kuchnią, dużym tarasem. Na dużym, ogrodzonym zielonym terenie znajduje się miejsce do grillowania lub ognisko, boisko sportowe, plac zabaw z atrakcjami.

Gospodarstwo specjalizuje się w organizacji spływów kajakowych rzeką Liwiec, jedną z najpiekniejszych rzek polskiego niżu. Spływy kajakowe to idealna propozycja dla osób,które chcą spędzić czas aktywnie, w pięknych okolicznościach przyrody.

Atrakcją Gospodarstwa jest Galeria urządzona w starej wiejskiej stodole. Na życzenie Gości prowadzimy warsztaty tkackie na ramkach, warsztaty- wyroby z lipowych wiórek, malowanie na szkle. W Galerii obejrzć można: wystawę tkaniny podlaskiej, wystawę lalek porcelanowych, skansen.

Kolejną atrakcją w Gospodarstwie sa sentymentalne przejażdżki rikszami.

Naszych Gości zapraszamy na  wycieczki busem. Miłośnikom przyrody proponujemy "Mazowiecką Białowieżę" w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym, a Miłośnikom atrakcji turystycznych polecamy magiczne miasto Węgrów i średniowieczny zamek w Liwie.

W naszej kuchni pokosztować można wędzonek lub pieczeni, świeżego chleba na zakwasie, pysznej zupy z dyni. Zambrzynieckie baby lub placki ziemniaczane sporządzamy z ziemniaków z naszego ogrodu. Ulubioną potrawą mączną  gospodyni są naleśniki.

 

 

0
0 0
1
1 1
3
3 3
1
1 1
0
0 0
0
0 0

Wojdyna Sławomir
Adres:
07-130 Łochów
ul. Zambrzyniec 26
Powiat: węgrowski
Telefon:660971720
Tel. kom.:608191645

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.