Soplicowo

Zapraszamy do naszego kameralnego Gospodarstwa Agroturystycznego, które jest wspaniałą odskocznią od codziennego życia w pędzie, tu spędzisz w gronie rodzinnym lub wśród znajomych, krótki weekend bądź dłuższe wakacje. Nasze Gospodarstwo jest doskonałym miejscem na wycieczki konne, rowerowe i piesze po pięknej zielonej i spokojnej okolicy.

Wokół domu jest zaczarowany ogród z wieloma magicznymi zakątkami dla Ciebie i Twoich Dzieci. Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji 2 pokoje rodzinne wyposażone w aneksy kuchenne, każdy z łazienką, 1 samodzielną jednostką mieszkalną składającą się z 2 pokoi, korytarza, wyposażonej kuchni oraz łazienki z wanną oraz jeden pokój 3 osobowy z łazienką.
Jednorazowo w Naszym Gospodarstwie może nocować do 14-16 osób.

Każdy pokój ma oddzielne wejście z ogródka oraz łazienkę. Pokoje są wyposażone w telewizor, lodówkę, czajnik oraz niezbędne naczynia.

W jednej części ogrodu Dzieci znajdą dla siebie domek ze zjeżdżalnią i huśtawki, a Rodzice leżaki pod brzozami dającymi cudowny cień w upalne dni. W drugiej zaś części wieczorami Rodzina może przygotować pyszną kolację pod drewnianą wiatą bądź ogrzać się w blasku płomieni ogniska.

Dla aktywnych agrowczasowiczów czekają w naszym gospodarstwie rowery, którymi można przemierzać malownicze drużki leśne. Otaczające gospodarstwo lasy i łąki są idealnym terenem dla tego typu wypoczynku. Bajkowe plenery filmowe mazowieckiej wsi są źródłem wielu inspiracji artystycznych np. Nocy i dni Andrzeja Antczaka.

W ofercie zapewniamy wyżywienie przygotowane z bardzo smacznych wiejskich produktów.

Jest możliwość zorganizowania przejażdżki bryczką.

Zapraszamy Rodziny z dziećmi, osoby po szukające ciszy i spokoju oraz wszystkich preferujących aktywny wypoczynek.

Zapraszamy po szczegóły na www.agrohelenow.com

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5

Szklarska Anna Wanda
Adres:
08-117 Wodynie
ul. Helenów 31
Powiat: siedlecki
Telefon:025-631-99-23
Tel. kom.:0501657357

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.